Tarihçe

Tarihçe

İnovasyona paralel kusursuz bir geçmiş

Kuruluşundan elli yıl sonra bugün, Meccanotecnica Umbra S.p.A. dünya çapında bir su pompaları için mekanik salmastra üreticilerinden biridir. Bir başka deyişle, otomotiv sektörünün yaklaşık %35'ine ve küresel bulaşık makinesi pazarının %50'sinden fazlasına tedarik sağlamaktadır. Şirket, Roma'nın 140 km kuzeyinde, Umbria'da Assisi ve Spoleto arasında küçük bir kasaba olan Campello sul Clitunno'da bulunmaktadır.

2001 yılından bu yana Mecanotecnica do Brasil Güney Amerika pazarında faaliyet göstermektedir ve 2006 yılından beri MeccanotecnicaUmbra Qingdao PRC, Güneydoğu Asya pazarını geliştirmek için çalışmaktadır. Ocak 2008'de Meccanotecnica Umbra grubunun ürün yelpazesini tamamlayarak grubu orta ve ağır hizmet tipi endüstriyel pompalar için uygulama pazarında yer edinmesini sağlayan İsveç merkezli Huhnseal AB'yi satın almıştır. Bu pazarlar sırasıyla kimya, ilaç, kağıt, gıda endüstrileri ve benzerleridir.

2010 yılı başında diğer stratejik operasyonlar gerçekleştirilmiştir. MTU Group, rakibi Cyclam North America’yı bünyesine katmış ve böylece Meccanotecnica USA’yı kurmuştur. 2013 yılında Hindistan’da Madurai merkezli yeni bir üretim tesisi kurmuştur. Bu operasyonlarla Grup, yalnızca satış ağı açısından değil, aynı zamanda üretim tesisleri ile de her kıtaya yayılmıştır.

Kurucu üyeler

Tarihçe

Fulvio Ginobri

Tarihçe

Alberto Pacifici

Tarihçe

Concezio Strappelli


Meccanotecnica Umbra Turkey
SIZDIRMAZLIK ELEMANLARI SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
İkiteli Organize Sanayi Bölgesi Eskoop Sanayi Sitesi C-6 Blok No:292-294
Başakşehir / İSTANBUL
Phone +90 212 671 82 49 / +90 212 671 82 50
Fax +90 212 671 82 48
Email: mtu.tr@mtu-group.com

Sales Office: sales.turkey@mtu-group.com

Gizlilik // Çerez Politikası

Stay informed


Buraya tıklayarak bültenimize
abone olun

Group sites