Özel tasarım mekanik salmastralar

Özel tasarım mekanik salmastralar

Farklı sektörlere yönelik özel çözümler

Meccanotecnica Umbra, özel mekanik salmastraların tasarımı ve üretiminde dünya lideridir. Kuruluşumuz bu sektörde 50 yılı aşkın bir süredir faaliyet göstermekte olup, çok yüksek üretim standartlarına uygun ve teknolojik açıdan gelişmiş, özenle tasarlanmış çözümler ile müşterilerine yüksek kaliteli ürünler sunmaktadır. Meccanotecnica Umbra, her uygulama alanında daima yüksek kaliteli, ihtiyaca özel ürünler sunmak amacıyla, teknolojik bilgi birikimini geliştirmeye devam etmekte ve personelini düzenli olarak eğitmektedir.

Farklı sektör uygulamaları için mekanik salmastralar


Kuruluşumuz, her müşteriye özel ihtiyaçları karşılamak amacıyla, her ticari sektöre uygun mekanik salmastra modelleri sunabilmek için ürünlerini çeşitlendirmiş ve bilhassa da oldukça verimli yapım süreçleriyle ürünlerinin yüksek performanslarından ödün vermemiştir. Mekanik salmastralar, ayrıca, sektörün ve müşterinin özel ihtiyaçlarına göre imal edilebilmektedir. Meccanotecnica markalı ürünlerin en geniş kullanım alanı bulduğu ticari alanlar arasında aşağıdakiler sayılabilir:

Neden Meccanotecnica Umbra ürünlerini tercih etmelisiniz?


Meccanotecnica Umbra tarafından sunulan tüm mekanik salmastralar, bu tür uygulamalara özel tasarımları sayesinde maksimum yalıtımı garanti etmektedir. Müşterilere yüksek performanslı mekanik salmastralar, sunmak, proses kalitesini garanti edebilmek amacıyla, ihtiyaca özel salmastra modellerinin imalatı sırasında kullanacağımız malzemelere daima büyük bir itina gösteriyoruz.

Daha fazla bilgi


Özel tasarımlı mekanik salmastralarhakkında daha fazla bilgiye ihtiyacınız olması durumunda, sorularınızı bize iletişim bölümündekiform aracılığı ile gönderebilirsiniz. Size en kısa sürede geri dönüş yapacağız.


Meccanotecnica Umbra Turkey
SIZDIRMAZLIK ELEMANLARI SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
İkiteli Organize Sanayi Bölgesi Eskoop Sanayi Sitesi C-6 Blok No:292-294
Başakşehir / İSTANBUL
Phone +90 212 671 82 49 / +90 212 671 82 50
Fax +90 212 671 82 48
Email: mtu.tr@mtu-group.com

Sales Office: sales.turkey@mtu-group.com

Gizlilik // Çerez Politikası

Stay informed


Buraya tıklayarak bültenimize
abone olun

Group sites