Hidroelektrik santraller için mekanik salmastralar

Hidroelektrik santraller için mekanik salmastralar

Yenilenebilir enerji sektörüne yönelik çözümler

Meccanotecnica Umbra, hidroelektrik santraller için mekanik salmastraların tasarımı ve üretiminde dünya lideridir. Kuruluşumuz çok yüksek üretim standartlarına uygun ve teknolojik açıdan gelişmiş çözümleri ile yenilenebilir enerji alanında faaliyet göstermekte ve müşterilerine yüksek kaliteli ürünler sunmaktadır.

Hidroelektrik için mekanik salmastralar


Meccanotecnica Umbra, yenilenebilir enerji sektöründeki diğer uygulamaların yanı sıra hidroelektrik santrallere yönelik de geniş bir mekanik salmastra yelpazesine sahiptir. Bu çözümler yüksek performanslıdır, dayanıklıdır ve yenilikçidir. Meccanotecnica Umbra'nın bir parçası olan Fugesco, 4 metreye dek çapta benzersiz ve son teknoloji ürünü mekanik salmastra çözümleri tasarlar ve üretir. Tüm ürünler, müşterinin özel ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla, deneyime ve inovasyon kapasitesine sahip uzman ekipler tarafından tasarlanır ve üretilirler.

Neden Meccanotecnica Umbra salmastraları tercih etmelisiniz?


Meccanotecnica Umbra tarafından tasarlanan ve üretilen tüm mekanik salmastralar, bu tür uygulamalara özel tasarımları sayesinde maksimum yalıtımı garanti etmektedir. Hidroelektrik santraller için farklı salmastra modelleri imal ederken, müşterilere doğru ebatlarda, yüksek performanslı mekanik salmastralar sunmak, proses kalitesini ve aşağıda sayılan avantajları garanti edebilmek amacıyla, kullanacağımız malzemelere de özel bir itina gösteriyoruz:

  • Dayanıklılık

  • Sessiz çalışma

  • Çevre üzerinde daha az olumsuz etki ve daha yüksek verimlilik

Daha fazlasını keşfedin


Hidroelektrik için mekanik salmastralar hakkında daha fazla bilgiye ihtiyacınız olması durumunda, sorularınızı bize iletişim bölümündeki form aracılığı ile gönderebilirsiniz. Size en kısa sürede geri dönüş yapacağız.


Meccanotecnica Umbra Turkey
SIZDIRMAZLIK ELEMANLARI SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
İkiteli Organize Sanayi Bölgesi Eskoop Sanayi Sitesi C-6 Blok No:292-294
Başakşehir / İSTANBUL
Phone +90 212 671 82 49 / +90 212 671 82 50
Fax +90 212 671 82 48
Email: mtu.tr@mtu-group.com

Sales Office: sales.turkey@mtu-group.com

Gizlilik // Çerez Politikası

Stay informed


Buraya tıklayarak bültenimize
abone olun

Group sites