Eksenel mekanik salmastra üretimi

Eksenel mekanik salmastra üretimi

Son teknoloji eseri, eşsiz mekanik salmastralar

Meccanotecnica Umbra, özellikle yenilenebilir enerji sektöründeki uygulamalar için ideal olan eksenel mekanik salmastraların tasarımı ve üretiminde bir dünya lideridir. Kuruluşumuz bu sektörde faaliyet göstermekte olup, çok yüksek üretim standartlarına uygun ve teknolojik açıdan gelişmiş çözümler ile müşterilerine yüksek kaliteli ürünler sunmaktadır. Meccanotecnica Umbra, her uygulama alanında daima yüksek kaliteli, ihtiyaca özel ürünler sunmak amacıyla, teknolojik bilgi birikimini geliştirmeye devam etmekte ve personelini düzenli olarak eğitmektedir.

Hidroelektrik için eksenel mekanik salmastralar


Meccanotecnica Umbra, hidroelektrik santraller başta olmak üzere, yenilenebilir enerji sektöründeki farklı uygulamalara yönelik eksenel mekanik salmastralar üretebilmektedir. Bu çözümler yüksek performanslıdır, dayanıklıdır ve yenilikçidir. Meccanotecnica Umbra'nın bir parçası olan Fugesco, 4 metreye dek çapta benzersiz ve son teknoloji ürünü eksenel mekanik salmastra çözümleri tasarlar ve üretir. Tüm ürünler, müşterinin özellikle yenilenebilir enerji sektöründeki ve endüstriyel tesislerdeki uygulamalar için olan özel ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla, deneyime ve inovasyon kapasitesine sahip uzman ekipler tarafından tasarlanır ve üretilirler.

Meccanotecnica Umbra'ya neden güvenebilirsiniz?


Meccanotecnica Umbra tarafından sunulan tüm mekanik salmastralar, uygulamalara özel tasarım sayesinde maksimum yalıtımı ve dayanıklılığı garanti etmektedir. Müşterilere yüksek performanslı mekanik salmastralar, sunmak, proses kalitesini garanti edebilmek amacıyla, çeşitli salmastra modellerinin imalatı sırasında kullanacağımız malzemelere daima büyük bir itina gösteriyoruz.

Daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?


Özel tasarımlı mekanik salmastralarhakkında daha fazla bilgiye ihtiyacınız olması durumunda, sorularınızı bize iletişim bölümündekiform aracılığı ile gönderebilirsiniz. Size en kısa sürede geri dönüş yapacağız.


Meccanotecnica Umbra Turkey
SIZDIRMAZLIK ELEMANLARI SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
İkiteli Organize Sanayi Bölgesi Eskoop Sanayi Sitesi C-6 Blok No:292-294
Başakşehir / İSTANBUL
Phone +90 212 671 82 49 / +90 212 671 82 50
Fax +90 212 671 82 48
Email: mtu.tr@mtu-group.com

Sales Office: sales.turkey@mtu-group.com

Gizlilik // Çerez Politikası

Stay informed


Buraya tıklayarak bültenimize
abone olun

Group sites