Konsantre güneş enerjisi (KGE) sistemleri için döner bağlantı elemanları

Konsantre güneş enerjisi (KGE) sistemleri için döner bağlantı elemanları

Güneş enerjisi santrallerine yönelik çözümler

Meccanotecnica Umbra, Konsantre güneş enerjisi (KGE) sistemleri ve yenilenebilir enerji sektöründeki uygulamalar için döner bağlantı elemanları tasarımında ve üretiminde dünya lideri bir İtalyan şirketidir.
Kuruluşumuz, güneş enerjisi ve temiz enerji endüstrisine yönelik, çok yüksek üretim standartlarına uygun ve teknolojik açıdan gelişmiş çözümler ile müşterilerine yüksek kaliteli ürünler sunmaktadır. Meccanotecnica Umbra, her uygulama alanında daima yüksek kaliteli, ihtiyaca özel ürünler sunmak amacıyla, teknolojik bilgi birikimini geliştirmeye devam etmekte ve personelini düzenli olarak eğitmektedir.

Döner bağlantı elemanlarının özellikleri


Meccanotecnica Umbra, KGE (Konsantre Güneş Enerjisi) tesisleri için özel bir döner bağlantı sistemi tasarlamışve geliştirmiştir.

Yeni olmasa da, bilhassa olası diyatermik yağ sızıntıları nedeniyle bugüne dek bazı durumlarda tehlike arz eden bir teknoloji. Bu durumu dikkate alanMTU, sıfır kayıplı bir döner bağlantı elemanı geliştirmiştir (patent başvurusu yapılmıştır).

Artık, sistemlerde genellikle diatermik yağ yerine erimiş tuz kullanıyor, ancak bu tuz 240° C'nin altında katılaşıyor. MTU döner bağlantı sistemi, bu sorunun önüne geçen, patent bekleyen bir ısıtma sistemine sahiptir. Ayrıca döner bağlantı elemanları, bakım gerektirmeyen bir çözümle tesisin güvenilirliğini artırarak bu arızayı tamamen önlüyorlar.

Neden Meccanotecnica Umbra'yı tercih etmelisiniz?


Meccanotecnica Umbra tarafından tasarlanan döner bağlantı elemanları, güneş enerjisi santrallerine özel tasarımları sayesinde maksimum yalıtımı ve dayanıklılığı garanti etmektedir. Ayrıca, müşterilere yüksek performanslı mekanik salmastralar, sunmak, proses kalitesini garanti edebilmek amacıyla, farklı salmastra modellerinin imalatı sırasında kullanacağımız malzemelere daima büyük bir itina gösteriyoruz.

Daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?


MTU döner bağlantı elemanları hakkında daha fazla bilgiye ihtiyacınız olması durumunda, sorularınızı bize iletişim bölümündeki form aracılığı ile gönderebilirsiniz. Size en kısa sürede geri dönüş yapacağız.


Meccanotecnica Umbra Turkey
SIZDIRMAZLIK ELEMANLARI SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
İkiteli Organize Sanayi Bölgesi Eskoop Sanayi Sitesi C-6 Blok No:292-294
Başakşehir / İSTANBUL
Phone +90 212 671 82 49 / +90 212 671 82 50
Fax +90 212 671 82 48
Email: mtu.tr@mtu-group.com

Sales Office: sales.turkey@mtu-group.com

Gizlilik // Çerez Politikası

Stay informed


Buraya tıklayarak bültenimize
abone olun

Group sites