Belediye sistemleri için mekanik salmastralar

Belediye sistemleri için mekanik salmastralar

İnşaat ve belediye sektörüne yönelik çözümler

Meccanotecnica Umbra, belediye sektörüne yönelik mekanik salmastraların tasarımı ve üretiminde bir dünya lideridir. Kuruluşumuz, daima en yüksek kaliteyi sağlamak amacıyla, en titiz üretim standartlarına uygun olarak tasarlanmış ve üretilmiş, en son teknoloji ile donatılmış ürünler sunarak, farklı sektörlerde faaliyet göstermektedir (endüstriyel enerjiler, belediye şebekeleri ve yenilenebilir enerjiler).

Belediye sistemleri için mekanik salmastralar


Meccanotecnica Umbra, belediye sistemleri için, ayrıca yenilenebilir ve endüstriyel enerji sektörünün yanı sıra sivil sektördeki diğer uygulamalar için farklı mekanik salmastra çözümleri sağlayabilmektedir. Bu çözümler yüksek performanslıdır, dayanıklıdır ve yenilikçidir. Meccanotecnica Umbra'nın bir parçası olan Fugesco, 4 metreye dek çapta benzersiz ve son teknoloji ürünü mekanik salmastra çözümleri tasarlar ve üretir. Tüm ürünler, müşterinin özel ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla, deneyime ve inovasyon kapasitesine sahip uzman ekipler tarafından tasarlanır ve üretilirler.

Neden Meccanotecnica Umbra'yı tercih etmelisiniz?


Meccanotecnica Umbra tarafından üretilen tüm mekanik salmastralar, bu tür uygulamalara özel tasarımları sayesinde maksimum yalıtımı garanti etmektedir. Belediye veya inşaat sistemleri için farklı salmastra modelleri imal ederken, müşterilere doğru ebatlarda, yüksek performanslı mekanik salmastralar sunmak, proses kalitesini ve aşağıda sayılan avantajları garanti edebilmek amacıyla, kullanacağımız malzemelere de özel bir itina gösteriyoruz:

  • Dayanıklılık

  • Sessiz çalışma

  • Çevre üzerinde daha az olumsuz etki ve daha yüksek verimlilik

Daha fazla bilgi için bize ulaşın


Belediye sistemleri için mekanik salmastralar hakkında daha fazla bilgiye ihtiyacınız olması durumunda, sorularınızı bize iletişim bölümündeki form aracılığı ile gönderebilirsiniz. Size en kısa sürede geri dönüş yapacağız.


Meccanotecnica Umbra Turkey
SIZDIRMAZLIK ELEMANLARI SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
İkiteli Organize Sanayi Bölgesi Eskoop Sanayi Sitesi C-6 Blok No:292-294
Başakşehir / İSTANBUL
Phone +90 212 671 82 49 / +90 212 671 82 50
Fax +90 212 671 82 48
Email: mtu.tr@mtu-group.com

Sales Office: sales.turkey@mtu-group.com

Gizlilik // Çerez Politikası

Stay informed


Buraya tıklayarak bültenimize
abone olun

Group sites