Aşındırıcı sıvılar için mekanik salmastralar

Aşındırıcı sıvılar için mekanik salmastralar

Dünyanın dört bir yanına dağıtılan çözümler

Meccanotecnica Umbra, çeşitli uygulama alanlarına yönelik olarak, aşındırıcı sıvılar ile kullanılan, kusursuz mekanik salmastraların tasarımı ve satışında dünya çapında lider bir İtalyan şirketidir. Kuruluşumuz, çok yüksek üretim standartlarına uygun ve teknolojik açıdan gelişmiş çözümler ile müşterilerine yüksek kaliteli ürünler sunmaktadır. Meccanotecnica Umbra, her uygulama alanında daima yüksek kaliteli, ihtiyaca özel ürünler sunmak amacıyla, teknolojik bilgi birikimini geliştirmeye devam etmekte ve personelini düzenli olarak eğitmektedir.

Salmastraların özellikleri


Meccanotecnica Umbra, aşındırıcı sıvılar ile kullanılmak üzere, konik yaylı ve o-ringli salmastralar gibi, özel mekanik salmastralar tasarlamış ve geliştirmiştir. Bunlar, tüm dünyada ve çeşitli uygulama alanlarında yaygın olarak kullanılan mekanik salmastralardır. Montajları kolaydır ve temiz, kirli, aşındırıcı ve yüksek sıcaklıktaki sıvılarla çalışan pompalar gibi çok çeşitli uygulamalar için uygundur. Gıda pompaları mekanik salmastraları da dahil olmak üzere, özel ihtiyaçlara uygun farklı malzeme kombinasyonları mevcuttur. Kullanılabilecekleri diğer sektörler arasında aşağıdakileri sayabiliriz:

Meccanotecnica Umbra'ya güvenin


Meccanotecnica Umbra tarafından tasarlanan mekanik salmastralar, aşındırıcı, kirli veya yüksek sıcaklıktaki sıvıların söz konusu olduğu karmaşık durumlarda bile maksimum yalıtım ve dayanıklılık sağlar. Müşterilere yüksek performanslı mekanik salmastralar, sunmak, proses kalitesini garanti edebilmek amacıyla, farklı salmastra modellerinin imalatı sırasında kullanacağımız malzemelere daima büyük bir itina gösteriyoruz.

Daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?


MTU mekanik salmastralar hakkında daha fazla bilgiye ihtiyacınız olması durumunda, sorularınızı bize iletişim bölümündeki form aracılığı ile gönderebilirsiniz. Size en kısa sürede geri dönüş yapacağız.


Meccanotecnica Umbra Turkey
SIZDIRMAZLIK ELEMANLARI SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
İkiteli Organize Sanayi Bölgesi Eskoop Sanayi Sitesi C-6 Blok No:292-294
Başakşehir / İSTANBUL
Phone +90 212 671 82 49 / +90 212 671 82 50
Fax +90 212 671 82 48
Email: mtu.tr@mtu-group.com

Sales Office: sales.turkey@mtu-group.com

Gizlilik // Çerez Politikası

Stay informed


Buraya tıklayarak bültenimize
abone olun

Group sites