Dalgıç pompalar için mekanik salmastralar

Dalgıç pompalar için mekanik salmastralar

Tarım uygulamaları için verimli mekanik salmastralar

Meccanotecnica Umbra, dalgıç pompalar için mekanik salmastra tedarikinde bir dünya lideridir. Kuruluşumuz 50 yılı aşkın bir süredir tarım pompaları alanında faaliyet göstermekte olup, çok yüksek üretim standartlarına uygun ve teknolojik açıdan gelişmiş çözümler sunmaktadır. Meccanotecnica Umbra, her uygulama alanında daima en kaliteli ürünleri sunmak amacıyla, teknolojilerini geliştirmekte ve personelini düzenli olarak eğitmektedir.

Dalgıç pompalar için mekanik salmastralar


Meccanotecnica Umbra, dalgıç pompalar da dahil olmak üzere tarım sistemleri için, hepsi de yüksek performanslı, dayanıklı ve yenilikçi olan, geniş bir mekanik salmastra ürün yelpazesine sahiptir. Bu kategori, hem büyük hem de küçük ölçekli işletmeler için, tarım alanındaki uygulamalara yönelik tüm ürümleri kapsamaktadır. Bu ürünler arasında aşağıdakileri sayabiliriz:

  • Dalgıç pompalar

  • Su geçirmez pompalar

  • Sulama pompaları.

Meccanotecnica Umbra çözümlerini neden tercih etmelisiniz?


Meccanotecnica Umbra tarafından tasarlanan ve üretilen tüm mekanik salmastralar, tarım sistemlerine özel tasarımları sayesinde maksimum yalıtımı garanti etmektedir. Bu mekanik salmastralar, aşınmaya karşı maksimum dayanıklılığı garanti eden silikon karbür veya tungsten karbür gibi sert malzemelerden imal edilmiş sızdırmazlık halkaları ile üretilirler. Böylece mekanik salmastralar, pompanın herhangi bir su kaybı olmaksızın uzun süreli kullanımını sağlamaktadır. Malzeme seçimindeki titizliği sayesinde, kuruluşumuz üstün performanslı mekanik salmastralar üretmektedir.

Daha fazlasını keşfedin


Su geçirmez pompalar için mekanik salmastralar hakkında daha fazla bilgiye ihtiyacınız olması durumunda, sorularınızı bize iletişim bölümündeki form aracılığı ile gönderebilirsiniz. Size en kısa sürede geri dönüş yapacağız.


Meccanotecnica Umbra Turkey
SIZDIRMAZLIK ELEMANLARI SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
İkiteli Organize Sanayi Bölgesi Eskoop Sanayi Sitesi C-6 Blok No:292-294
Başakşehir / İSTANBUL
Phone +90 212 671 82 49 / +90 212 671 82 50
Fax +90 212 671 82 48
Email: mtu.tr@mtu-group.com

Sales Office: sales.turkey@mtu-group.com

Gizlilik // Çerez Politikası

Stay informed


Buraya tıklayarak bültenimize
abone olun

Group sites