Çeşitli uygulamalar için mekanik salmastralar

Çeşitli uygulamalar için mekanik salmastralar

Farklı sektörlere yönelik verimli ve izolasyonlu çözümler

Meccanotecnica Umbra, farklı uygulamalar için mekanik salmastraların tasarımı ve üretiminde dünya lideridir. Kuruluşumuz bu sektörde 50 yılı aşkın bir süredir faaliyet göstermekte olup, çok yüksek üretim standartlarına uygun, teknolojik açıdan gelişmiş, özenle tasarlanmış ve birçok uygulamada maksimum yalıtım sağlayan çözümler ile müşterilerine yüksek kaliteli ürünler sunmaktadır.

Farklı sektör uygulamaları için mekanik salmastralar


Meccanotecnica Umbra, her müşteriye özel ihtiyaçları karşılamak amacıyla, her ticari sektöre uygun mekanik salmastra modelleri sunabilmek için ürünlerini çeşitlendirmiş ve bilhassa da oldukça verimli yapım süreçleriyle ürünlerinin yüksek performanslarından ödün vermemiştir. Mekanik salmastralar, ayrıca, müşterinin özel ihtiyaçlarına göre imal edilebilmektedir. Meccanotecnica markalı ürünlerin en geniş kullanım alanı bulduğu ticari alanlar arasında aşağıdakiler sayılabilir:

MTU mekanik salmastraları neden tercih etmelisiniz?


Meccanotecnica Umbra tarafından her sektöre özel sunulan tüm mekanik salmastralar, bu tür uygulamalara özel tasarımları sayesinde maksimum yalıtımı garanti etmektedir. Müşterilere yüksek performanslı mekanik salmastralar, sunmak, proses kalitesini garanti edebilmek amacıyla, ihtiyaca özel salmastra modellerinin imalatı sırasında kullanacağımız malzemelere daima büyük bir itina gösteriyoruz.

Daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?


Meccanotecnica Umbra mekanik salmastralar hakkında daha fazla bilgiye ihtiyacınız olması durumunda, sorularınızı bize iletişim bölümündeki form aracılığı ile gönderebilirsiniz. Size en kısa sürede geri dönüş yapacağız.


Meccanotecnica Umbra Turkey
SIZDIRMAZLIK ELEMANLARI SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
İkiteli Organize Sanayi Bölgesi Eskoop Sanayi Sitesi C-6 Blok No:292-294
Başakşehir / İSTANBUL
Phone +90 212 671 82 49 / +90 212 671 82 50
Fax +90 212 671 82 48
Email: mtu.tr@mtu-group.com

Sales Office: sales.turkey@mtu-group.com

Gizlilik // Çerez Politikası

Stay informed


Buraya tıklayarak bültenimize
abone olun

Group sites