ELEKTRİKLİ EV ALETLERİ

ELEKTRİKLİ EV ALETLERİ
Ev aletleri uygulamaları için mekanik salmastralar

Meccanotecnica Umbra, elektrikli ev aletleri sektöründe kullanılacak mekanik salmastralar tasarlamakta ve üretmektedir.

Diğer endüstriyel sektörler için üretilen ürünlerde olduğu gibi, bu sektörde de pompa üreticileriyle sıkı bir işbirliği içinde çalışmaktayız. Tedarik edilen ürün miktarları da, pompa üreticilerinin taleplerine göre ayarlanmaktadır. Talep edilen miktarların çük küçük olduğu onarımla ilgili durumlardaysa, distribütörlerimiz yardımcı olmaktadır.

Ev aletleri uygulamaları için mekanik salmastralar
ENGİN DENEYİM,
MAKSİMUM
PERFORMANS

Hem evlerde kullanılan, hem de sanayi tipi bulaşık makineleri için mekanik salmastralar üretiyoruz. Kullanım değeri açısından bu alanda kullanılan sızdırmazlık elemanlarının en önemli özellikleri sızıntıların önlenmesi ve maksimum düzeyde sessiz çalışmadır. Bu parametreler zaman içinde de bozulmamalı, cihazın etkinliğini baltalayacak arızaların önüne geçilmelidir.

Ev aletleri uygulamaları için mekanik salmastralar

Kullanım değeri açısından bu alanda kullanılan sızdırmazlık elemanlarının en önemli özellikleri sızıntıların önlenmesi ve maksimum düzeyde sessiz çalışmadır. Bu parametreler zaman içinde de bozulmamalı, cihazın etkinliğini baltalayacak arızaların önüne geçilmelidir.

Meccanotecnica Umbra çatısı altında çalışan profesyonel ekiplerin üyeleri, üzerinde çalıştıkları sektörün ihtiyaçları hakkında ayrıntılı bilgi sahibidir ve diğer sektörlerde olduğu gibi elektrikli ev aletleri sektörüne özel sızdırmazlık sistemleri tasarlamak ve geliştirmek için dikkatli çalışmalar yapmaktadır.

ORIJINAL MALZEME ÜRETİCİSİ OLAN MÜŞTERİLERİN TALEPLERİNE GÖRE) TAMAMEN KİŞİSELLEŞTİRİLEBİLEN BU MODELLER, AYRICA ÇEŞİTLİ AVANTAJLAR

  • Uzun kullanım ömrü
  • Yüksek düzeyde güvenilirlik
  • Pompa sessizliği (optimum Db seviyesi)
  • Uzun durma sürelerinden sonra optimum motor start torku

Bulaşık makinesi pompaları için tasarlanan salmastralar, şirketimizin laboratuarında yapılan ayrıntılı ve özenli incelemelerden sonra, özel tipte bir PTFE (Mecflon) gibi çeşitli malzemelerin birleşiminden imal edilir.

A cosa sei intereİlgilendiğiniz konu?
Bir mesaj yaz*

TECH / SOLUTIONS / RESEARCH. STAY INFORMED.

Kayıt ol

© 2024 - Meccanotecnica Umbra S.p.A.

Developed by NUR Digital Marketing