ENDÜSTRİ TESİSLERİ

ENDÜSTRİ TESİSLERİ
Endüstriyel mekanik keçeler

Meccanotecnica Umbra endüstri sektörü için bir dizi mekanik salmastra üretmektedir.

Bu ürünler şirketimizde son derece uzman bir ekip tarafından tasarlanıp üretilmekte, ekibimiz müşterilerin ihtiyaçlarını tam olarak karşılayabilmek için sık sık müşteriyle işbirliği yapmaktadır.

HER KULLANIMA
UYGUN
SALMASTRALAR

Meccanotecnica Umbra, bu alanda faaliyet gösteren tüm sanayicilerin farklı ihtiyaçlarına cevap verebilmek amacıyla, çeşitli endüstriyel uygulamalara uygun mekanik salmastralar sunabilecek kapasiteye sahiptir.

Endüstriyel sektördeki başlıca kullanım alanları: Tarım, Yapı, Gıda, Kağıt, Kimya ve ilaç, Madencilik, Yenilenebilir enerji. Buna ek olarak, contalarımız aşağıda sayılan sıvıların pompalanmasına da uygundur:

  • Aşındırıcı sıvılar
  • Yoğun sıvılar
  • Yüksek ısılı sıvılar
  • Yüksek basınçlı sıvılar

Mekanik sızdırmazlık sistemleri, farklı uygulamalara göre özel olarak yapılan tasarımlar sayesinde, maksimum performansın sağlanmasını ve sıvı kaybının azaltılmasını garantilemektedir. Yüksek kaliteli salmastralar elde etmek amacıyla, endüstriyel kullanımda doğru sonuç garantisi sağlayan çeşitli malzemeler kullanılmıştır.

Ayrıca sızdırmazlık sistemlerimizin üretiminde silisyum karbür, tungsten karbür, seramik, viton elastomer, kalrez ve FEP malzemeleri birleştirilerek, aşağıdaki işlevlerin garantilenmesi sağlanmıştır:

  • Uzun kullanım ömrü
  • Optimum kullanım güvenilirliği

Ekibimiz nihai olarak orijinal malzeme üreticisi olan müşterilerimizden gelen her tür talebi karşılayabilir, özel ihtiyaçlara en iyi şekilde uyacak ürünler tasarlayıp üretebilir.

A cosa sei intereİlgilendiğiniz konu?
Bir mesaj yaz*

TECH / SOLUTIONS / RESEARCH. STAY INFORMED.

Kayıt ol

© 2024 - Meccanotecnica Umbra S.p.A.

Developed by NUR Digital Marketing