TARIM

TARIM
Tarım uygulamaları için mekanik salmastralar

Meccanotecnica Umbra, zaman içinde tarım alanında kullanılan mekanik salmastra üretiminde dünya lideri olmuştur. Bu özel mekanik salmastra kategorisi, sulama pompaları, dalgıç pompalar ve aynı zamanda dalgıç pompalar için tasarlanmış tüm salmastraları içerir.

Tarım uygulamaları için hazırladığımız tüm sızdırmazlık sistemleri, özellikle bu tip kullanımlar için tasarlanan ürünler sayesinde maksimum yalıtımı garantilemektedir.

Tarım uygulamaları için mekanik salmastralar
EKSİKSİZ
VE İHTİYACA
ÖZEL
HİZMET

Tarımda kullanılan pompaların mekanik salmastralarının üretiminde, silisyum karbür veya tungsten karbür gibi sert malzemelerden yapılmış keçeler kullanılmaktadır. Bu malzemeler aşınmaya karşı azami düzeyde dayanıklıdır.

Tarım uygulamaları için mekanik salmastralar

Küçük taşlar, çakıl ya da kum, aşındırıcı parçacıklardır. Bu şekilde, kullanılan malzemenin dayanıklılığı sayesinde yüzeyin doğal aşınma süreci uzamakta ve pompa, salmastradan herhangi bir su sızıntısı olmadan daha uzun süre kullanılabilmektedir. Mekanik salmastralar, özellikle de orijinal malzeme üreticisi olan müşteriler için, özel ihtiyaçları tam olarak karşılayacak şekilde kişiye göre üretilebilir. Ayrıca geniş dağıtım ağımız sayesinde küçük miktarlı siparişler de tedarik edilebilmektedir.

Meccanotecnica Umbra için orijinal malzeme üreticisi olan müşterilere tedarik edilen her ürün, özellikle de ihtiyaca özel ürünler, kesintisiz yenilik ve karşılıklı iyileştirme yolunda atılan ilk adım ve sıkı bir ortaklık anlamına gelmektedir.

TARIM ALANINDA KULLANILAN MEKANİK SALMASTRALARIN MALZEMELERİ

  • Silisyum karbür
  • Tungsten karbür

TARIMDA KULLANILAN MEKANİK SALMASTRALARIN KULLANIM ALANLARI

  • Sulama pompaları
  • Dalgıç pompalar
  • Sualtı pompaları

TARIMDA KULLANILAN MEKANİK SALMASTRALARIN ÖZELLİKLERİ

  • Aşınmaya karşı optimum dayanıklılık
A cosa sei intereİlgilendiğiniz konu?
Bir mesaj yaz*

TECH / SOLUTIONS / RESEARCH. STAY INFORMED.

Kayıt ol

© 2024 - Meccanotecnica Umbra S.p.A.

Developed by NUR Digital Marketing