YAPI SEKTÖRÜ

YAPI SEKTÖRÜ
Ticari uygulamalar için mekanik salmastralar

Meccanotecnica Umbra, yapı işlerinde kullanılmaya uygun mekanik salmastraların üretiminde lider bir firmadır.

Bu salmastra kategorisi, ısıtma sistemlerinde su sirkülasyonu pompaları ve içme suyu için gereken otoklav pompalarında kullanılan tüm sızdırmazlık elemanlarını içermektedir. Ayrıca özellikle belirtilmesi gereken diğer kullanımlar arasında da, havuzların ve su masajı sistemlerinin pompalarında kullanılan salmastrala, en yaygın kullanımlı bahçe pompalarını sayabiliriz.

Ticari uygulamalar için mekanik salmastralar
360°
HİZMET

Mekanik salmastralar, özel ihtiyaçları tam olarak karşılayacak çözümler sunmak için, müşteriye göre üretilebilmektedir. Ayrıca geniş dağıtım ağımız sayesinde küçük miktarlı siparişler de tedarik edilebilmektedir.

Ticari uygulamalar için mekanik salmastralar

Tüm sızdırmazlık sistemlerimiz, özellikle bu tip kullanımlar için tasarlanan ürünler sayesinde maksimum yalıtımı garantilemektedir. Yapı sektöründe kullanılmak üzere üretilmiş olan sızdırmazlık elemanlarının en önemli özelliklerinden biri, örneğin ısıtma sisteminin yazın kapatılması gibi durumlarda pompa uzun süre çalışmadığı zaman, salmastra yüzeylerinin yapışmama kapasitesine sahip olmasıdır.

Ayrıca yapı sektöründe kullanılacak olan mekanik salmastraların üretiminde kullanılan malzemeler de büyük bir özenle seçilmiştir. Sızdırmazlık sistemlerimizde halkalar genel olarak grafit ve alümin gibi dayanıklılık düzeyi yüksek bileşimlerden imal edilmektedir. Bu tür malzemeler sadece uzun ömürlü bir sızdırmazlık sunmakla kalmaz, aynı zamanda pompaların azami düzeyde sessiz olmasını ve optimum start torku da sağlar.

YAPI SEKTÖRÜNDE KULLANILAN MEKANİK SALMASTRALARIN MALZEMELERİ

Grafit ve alümin bileşimi

YAPI SEKTÖRÜNDE KULLANILAN MEKANİK SALMASTRALARIN ÖZELLİKLERİ

  • Uzun kullanım ömrü
  • Pompa sessizliği
  • Optimum start torku

YAPI SEKTÖRÜNDE KULLANILAN MEKANİK SALMASTRALARIN KULLANIM ALANLARI

  • Sirkülasyon pompaları
  • Isıtma sistemleri
  • İçme suyu otoklavı
  • Havuz pompaları
  • Su masajı pompaları
  • Bahçe pompaları
A cosa sei intereİlgilendiğiniz konu?
Bir mesaj yaz*

TECH / SOLUTIONS / RESEARCH. STAY INFORMED.

Kayıt ol

© 2024 - Meccanotecnica Umbra S.p.A.

Developed by NUR Digital Marketing