KAĞIT FABRİKALARI

KAĞIT FABRİKALARI
Kağıt endüstrisi için mekanik salmastralar

Meccanotecnica Umbra kağıt sektöründe faaliyet gösteren şirketlerin ihtiyaçlarına büyük önem vermekte ve bu amaçla kağıt fabrikalarında kullanılmak üzere özel mekanik salmastralar tasarlamakta ve üretmektedir.

Bu sektörün ihtiyaçlarını karşılamak için pazardaki en iyi çözümleri tasarlarken, alt kuruluşumuz İsveç’li Huhnseal şirketinden destek alıyoruz.

Kağıt endüstrisi için mekanik salmastralar
HER İHTİYACA
CEVAP VEREN
EKSİKSİZ
HİZMET

Huhnseal tarafından tasarlanan ürünler her zaman müşterinin özel ihtiyaçlarına göre hazırlanır ve bu şekilde farklı durumlara en uygun çözümler üretilir. Her proje kendine özgü, yeni ve müşterinin taleplerini karşılayacak şekilde düşünülmüştür.

Kağıt endüstrisi için mekanik salmastralar

Kağıt sektöründe uygulanan işlemler yüksek düzeyde çeşitlilik arz ettiğinden, mekanik salmastraların üretiminde de son derece yüksek bir esneklik seviyesine ihtiyaç duyulmaktadır. Bu nedenle şirketimiz, bu tip işlemlerden doğan farklı gereksinimleri karşılamak üzere, özel sızdırmazlık sistemleri tasarlamakta ve üretmektedir. Kağıt sektöründe zaman zaman kişiye özel ısmarlama contalar da tasarlanması gerekebilir. Örneğin çalışma süreci mekanik salmastraların kullanım ömrünü kısaltabilecek aşındırıcı sıvıların kullanılmasını gerektirebilir. Bu tip ihtiyaçları karşılayabilmek ve mekanik salmastraların kalite standardını iyileştirmek için, elmas kaplı silisyum karbürden imal edilmiş özel salmastralar sunmaktadır.

Mekanik salmastralar, özellikle de orijinal malzeme üreticisi olan müşteriler için, özel ihtiyaçları tam olarak karşılayacak şekilde kişiye göre üretilebilir. Hem Meccanotecnica Umbra, hem de Huhnseal için müşterilere sunulan her ürün, kesintisiz yenilik ve karşılıklı iyileştirme yolunda atılan ilk adım anlamına gelmekte, özel destek programları ve kişiselleştirilmiş markalama yoluyla, sağlam ortaklıklar kurulmaktadır.

Geliştirilen ürünler kağıt endüstrisindeki çeşitli uygulamalarda çok önemli bir rol oynamaktadır: kağıt işlemede kullanılan pompalardan eleklere, hamurlaştırıcılardan defibratörlere ve rafinerilere kadar. Meccanotecnica Umbra'nın mekanik salmastraları, kağıt endüstrisi gibi kritik bir sektörde optimum performans, uzun ömür ve güvenilirliği garanti etmek için ideal seçim olduğunu kanıtlamaktadır.

KAĞIT SEKTÖRÜNDE KULLANILAN MEKANİK SALMASTRALARIN MALZEMELERİ

Elmas kaplamalı silisyum karbür

KAĞIT SEKTÖRÜNDE KULLANILAN MEKANİK SALMASTRALARIN ÖZELLİKLERİ

  • Kişiye özel tasarım
  • Yüksek dayanıklılık
  • Uzun kullanım ömrü
  • Yüksek güvenilirlik

KAĞIT SEKTÖRÜNDE KULLANILAN MEKANİK SALMASTRALARIN KULLANIM ALANLARI

  • Kağıt sektöründeki çalışmalara uygun pompalar
  • Elekler
  • Hamurlaştırıcılar
  • Defibratörler
  • Rifaynerler
A cosa sei intereİlgilendiğiniz konu?
Bir mesaj yaz*

TECH / SOLUTIONS / RESEARCH. STAY INFORMED.

Kayıt ol

© 2024 - Meccanotecnica Umbra S.p.A.

Developed by NUR Digital Marketing