26/03/2020

Covid-19 Acil Durumu

Değerli Müşterilerimiz ve İş Ortaklarımız,

konuyla ilgili önceki iletişimleri takiben, 22 Mart 2020 tarihli en son İtalyan Hükumeti kararnamesi uyarınca, personelimizin sağlığının korunması amacıyla firmamızda ve dünya çapındaki tüm üretim tesislerinde son haftalarda halihazırda uygulanan ağır kısıtlamalara ek olarak, Şirketimiz, kurum içi organizasyon için ve tüm İtalya'da enfeksiyon riskinin daha hızlı kontrol altına alınmasına bilinçli bir katkı olarak faaliyetlerini 3 Nisan'a kadar geçici olarak durdurma kararı almıştır.

25 Mart'a kadar devam eden tüm teslimatların güvence altına alınmış olduğunu ve firmamızın prensipte aynı mevcut sınırlamalarla çalışmaya devam edebileceği ve bu nedenle kamyonları yüklemesine ve boşaltmasına izin verildiği bir kategoriye dahil olduğunu lütfen unutmayın. Bu sebeple, genel olarak daha fazla gecikme gerçekleşmeyeceğine inanıyoruz.

Bununla birlikte, MTU Group tüm mühendislik, müşteri hizmetleri ve ticari faaliyetler için müşterilerimize tam destek vermeye devam edecektir. Lütfen daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Teşekkür eder iyi dileklerimizi sunarız

Meccanotecnica Umbra Turkey
SIZDIRMAZLIK ELEMANLARI SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
İkiteli Organize Sanayi Bölgesi Eskoop Sanayi Sitesi C-6 Blok No:292-294
Başakşehir / İSTANBUL
Phone +90 212 671 82 49 / +90 212 671 82 50
Fax +90 212 671 82 48
Email: mtu.tr@mtu-group.com

Sales Office: sales.turkey@mtu-group.com

Gizlilik // Çerez Politikası

Stay informed


Buraya tıklayarak bültenimize
abone olun

Group sites