Meccanotecnica Umbra Megaseali satın aldı
24.03.2020

Meccanotecnica Umbra Megaseali satın aldı
24.03.2020

Meccanotecnica Umbra SpA (İtalya) Megaseal’i (Türkiye) satın alıyor

9 Mart 2020’de, Meccanotecnica Umbra S.p.A., İtalya Megaseal, İstanbul/Türkiye’yi satın aldı.

İşletmenin yeri ve faaliyetleri aynı kalacak ve Meccanotecnica Umbra (TÜRKİYE) adı altında faaliyet göstermeye devam edecektir.

Satın alım Meccanotecnica Umbra'nın, endüstri, ev aletleri ve otomotiv uygulamalarındaki OEM'lerle 50 yılı aşkın uzmanlığından yararlanarak oldukça gelecek vaat eden Türkiye pazarında yer edinecek şekilde genişlemesine izin vermektedir.

Megaseal, seçkin bir ürün yelpazesi ile yerli ve yabancı müşterilerin beklentilerini aşarak son kullanıcı pazarına başarıyla hizmet vermektedir.

Meccanotecnica Umbra, Türkiye'de Sızdırmazlık Çözümlerinin dağıtımı için CARRARA S.p.A. ile devam eden sağlam ortaklığı güçlendirecektir.

Meccanotecnica Umbra, endüstriyel uygulamalardan elektrikli ev aletlerine ve otomotive kadar birçok pazara hizmet veren mekanik salmastra mühendisliği ve üretiminde uzmanlaşmış uluslararası bir gruptur. Küresel çapta faaliyet göstermekte olup İtalya, Almanya, İsveç, ABD, Kanada, Meksika, Brezilya, Çin, Hindistan ve şimdi Türkiye’de ofislerimiz bulunmaktadır.

Yeni Türkiye Ekibini Meccanotecnica Umbra grubunda ağırlamaktan memnuniyet duyarız. Değerli müşterilerimize, ürün tasarımlarını yenileştirmelerine ve farkılaştırmalarına ve mekanik salmastralarda kârlı bir gelir akışı geliştirmelerine yardımcı olacak güçlü bir değer teklifi sunarak işimizi birlikte büyütmeyi dört gözle bekliyoruz.

A cosa sei intereİlgilendiğiniz konu?
Bir mesaj yaz*

TECH / SOLUTIONS / RESEARCH. STAY INFORMED.

Kayıt ol

© 2024 - Meccanotecnica Umbra S.p.A.

Developed by NUR Digital Marketing