KALİTE,
SERTİFİKALAR,
TESTLER.

KALİTE, SERTİFİKALAR, TESTLER

Meccanotecnica Umbra’nın faaliyet odağı, dünya lideri olduğu yağ keçesi üretimidir.

DETAYLARA
GÖSTERİLEN
ÖZEN

Umbria bölgesinde Campello sul Clitunno’da bulunan tesislerimizde, hassas üretim etaplarını üçüncü şahıslara teslim etmeden ve her detaya özen gösterilerek yürütülen bir üretim süreci.

MTU silisyum karbür, karbon ve PTFE bazlı bileşik malzemelerden (tescilli Mecflon markasıyla) mekanik salmastralar ve sızdırmazlık halkaları üreten bir şirkettir. Bu ürünlerin tümü, tüm dünyada kullanılan motoların ve makinelerin randımanını yükseltecek kapasitede yüksek tribolojik özelliklere sahiptir.

Üretim sürecimiz, Umbria bölgesinde Campello sul Clitunno’da bulunan tesislerimizde, hassas üretim etaplarını üçüncü şahıslara teslim etmeden ve her detaya özen gösterilerek yürütülmektedir. Bütün halkalar hem kabul etabında hem de süreç esnasında özel otomatik görüntüleme cihazlarıyla kontrol edilmektedir. Kalıplama etabından sonra ürünler yarı otomatik hatlarda birleştirilir. Bu hatlarda insan eliyle yapılan kontroller, zincirin işleyişini teyit eder. Hiçbir detayın gözden kaçırılmaması amacıyla bütün halkalar kritik şartlar altında test edilmekte, ambalajlanmadan önce de ilave testlere tabi tutulmaktadır.

HER DETAYA
ÖZEN GÖSTERMEK İÇİN
MANÜEL VE OTOMATİK UYGULAMALAR
Meccanotecnica
farkı
A cosa sei intereİlgilendiğiniz konu?
Bir mesaj yaz*

TECH / SOLUTIONS / RESEARCH. STAY INFORMED.

Kayıt ol

© 2024 - Meccanotecnica Umbra S.p.A.

Developed by NUR Digital Marketing