Değerler

Değerler

Her ayrıntıya dikkat etmeye çalışıyoruz

Meccanotecnica Umbra’nın işinin özü, sızdırmazlık halkalarının üretildiği, Campello sul Clitunno’daki firmanın küresel bir lider olduğu alandır. MTU, silisyum karbür, karbon ve PTFE bazlı kompozit malzemelerden (bu malzemeler Mecflon tescilli ticari markası altındadır) yapılmış mekanik salmastralar ve halkalar üretmekte olup, bunların tümü dünya çapındaki motorların ve makinelerin performansını artırabilecek en iyi tribolojik özelliklere sahiptir. Bu, şirket içinde, Umbria'daki Campello sul Clitunno’daki tesiste, hassas üretim aşamalarını taşeron çalıştırmadan her ayrıntıya bizzat dikkat edilerek yapılan bir çalışmadır. Tüm halkalar, hem kabul aşamasında hem de işlem sırasında özel otomatik görüntüleme araçlarıyla kontrol edilir. Kalıplama aşamasında, manuel kontrollerin zincirin düzgün çalıştığını doğruladığı yarı otomatik hatlara monte edilirler. Tüm halkalar kusur olmadığından emin olmak için kritik koşullar altında testlere tabi tutulur ve daha sonra paketleme aşamasından önce devreye alınır.

Bizi farklı kılan detaylara verdiğimi önem

Meccanotecnica Umbra grubunun tesislerinde üretilen prototipler periyodik proses sertifikalarına tabi tutulur. Performanslarını sürekli artırmak amacıyla kontrol edilir ve incelenirler.

Ürünler şirket içi atölyede yapılır ve test aşamalarına gönderilir. Bunu takiben, mekanik salmastraların karakterizasyon testleri ve müşterilerle kararlaştırılan doğrulama programları uygulanır.

Üretilen malzemelerin etkin olduğunu garanti etmek için devreye sokma aşamasıyla birlikte son kontrol gerçekleştirilir. Bu, MTU'nun hiçbir şeyin şansa bırakılmadığı onaylı bir tedarik zincirine sahip olduğu anlamına gelir.


Meccanotecnica Umbra Turkey
SIZDIRMAZLIK ELEMANLARI SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
İkiteli Organize Sanayi Bölgesi Eskoop Sanayi Sitesi C-6 Blok No:292-294
Başakşehir / İSTANBUL
Phone +90 212 671 82 49 / +90 212 671 82 50
Fax +90 212 671 82 48
Email: mtu.tr@mtu-group.com

Sales Office: sales.turkey@mtu-group.com

Gizlilik // Çerez Politikası

Stay informed


Buraya tıklayarak bültenimize
abone olun

Group sites