İnovasyon

İnovasyon

Global bir gelecek için uluslararası arası alanda varlık

Meccanotecnica Umbra, dünyanın birçok bölgesinde, yerel sahayı tanıtmak için de çalışan üretim tesisleri ile faaliyet göstermektedir: Aslında, ilk kez ulusal sınırların ötesine geçtiğinden, şirket yönetimi, üretim tesislerini kademeli olarak kurduğu alanlara kültürüyle tamamen entegre olmaya karar vermiştir. Grubun Brezilya, Çin, ABD, Meksika, Hindistan ve İsveç'te büyümesine yol açan ve beş kıtada gelecekteki varlığının temellerini atan ev sahibi ülkelerin kültürüne saygı ve özen. İstikrarlı büyümeye odaklanan bu girişimci yaklaşım sayesinde MTU, işini benzersiz nişlerde çeşitlendirerek ve pazar payını kademeli olarak artırarak büyüyen uluslararası rekabeti başarıyla göğüsleyebilmektedir. Bu, sadece deneyim değil, aynı zamanda MTU'nun küreselleşmenin durmak bilmeyen ritmine ayak uydurarak gelişmesini sağlayan kültürel bir miras edinmesine yol açmıştır.

Sürekli en yüksek performansa ulaşmaya çalışıyoruz

bir ortaklığı garanti edebileceği güvencesiyle kendisini sürekli büyüyen değerli bir ortak olarak sunmaktadır. Şirket içinde 100'den fazla test iş istasyonu ile 2.000 metrekarelik özel bir alanda oluşturulan Ar-Ge sektörü, bilimsel birikim ve potansiyel ortaklıklar geliştirmek için üniversitelerin yanı sıra ulusal ve uluslararası kuruluşlarla işbirliği yaparak sürekli yeni çözümler tasarlamakta ve araştırma programlarının uygulanmasını sağlamaktadır. Akademik dünya ve kurumlar ile bağ MTU’nun yönetiminin gurur ve neşe kaynağıdır.

Büyüyen bir gelecek için yeni mücadeleler

Meccanotecnica Umbra yeniliğe ayak uydurarak ve şeffaf bir tutum ve güçlü kurumsal sorumluluk üstlenme gibi yol gösterici değerlere dair kurumsal kültürüne dayalı olarak faaliyet gösterir. Bu nedenle, sürekli, şu anda termodinamik güneş alanı, deniz sondajı ve havacılık endüstrisini içeren yeni mücadelelerin arayışındadır. Bu yeni zorlukları aşmak için MTU uzun zamandır yıllık cirosunun ortalama% 5'ine eşit olan önemli bir harcama programı oluşturmuştur. İnovasyona odaklanmak, ürün ve hizmetleri iyileştirmeyi ve sonuç olarak, kârlılığı ve gerek kendi gerek müşterilerin memnuniyetini artırmak için maliyetleri azaltmayı amaçlamaktadır. Ayrıca çevresel etkilerini azaltmak için güçlü yatırımlar yaparak çevre açısından sürdürülebilir bir şirket olduğu sertifikasını teyit etmektedir. Kalite, yenilik, kurumsal sorumluluk ve personeline sürekli eğitim sağlama becerisi, yeni nesiller için de gelecekte büyümeyi garanti eder ve müşteriler için sağlam ve uzun soluklu bir ortağın kalıcı varlığını garanti eder.


Meccanotecnica Umbra Turkey
SIZDIRMAZLIK ELEMANLARI SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
İkiteli Organize Sanayi Bölgesi Eskoop Sanayi Sitesi C-6 Blok No:292-294
Başakşehir / İSTANBUL
Phone +90 212 671 82 49 / +90 212 671 82 50
Fax +90 212 671 82 48
Email: mtu.tr@mtu-group.com

Sales Office: sales.turkey@mtu-group.com

Gizlilik // Çerez Politikası

Stay informed


Buraya tıklayarak bültenimize
abone olun

Group sites