SÜRDÜRÜLEBİLİR
VE YENİLİKÇİ

SÜRDÜRÜLEBİLİR VE YENİLİKÇİ

Meccanotecnica Umbra uzun vadeli işbirlikler için ortağınız olmaya hazır: hedefimiz araştırma ve yenilikçi üretim süreçleridir.

SÜRDÜRÜLEBİLİR
ÇÖZÜMLERDE

ORTAĞINIZ

Müşterileriyle uzun vadeli işbirlikleri kuracağından emin olan Meccanotecnica Umbra, yüksek düzeyli küresel ortağınız olmaya hazırdır.

Şirket bünyesinde geliştirdiğimiz ve olgunlaştırdığımız Araştırma & Geliştirme departmanımız, 2.000 metrekarelik bir alanda 100 test birimiyle kesintisiz şekilde yeni çözümler geliştirmekte ve hem son bilimsel verileri elde etmek, hem de olası işbirliklerini tasarlamak için üniversiteler, ulusal ve uluslararası kuruluşlarla temas halinde kalarak, araştırma programları tesis etmektedir.

Akademik ve kurumsal dünyayla kurduğumuz bağlar, yakamızdaki çiçeği temsil etmektedir.

MAKSİMUM
İŞLEVSELLİK İÇİN

KESİNTİSİZ
BİR ARAYIŞ
BİLİNÇLİ
BÜYÜMEYE
DOĞRU

Meccanotecnica Umbra’nın dünyanın birçok yerinde kurduğu üretim tesisleri, bulundukları ortama fayda sağlamak üzere tasarlanmıştır. İtalya’nın sınırlarını aştığımız ilk günden beri, bazılarında kendi üretim tesislerimizi kurduğumuz ülkelerin kültürlerine kendi kültürümüzü taşıyarak çalışma prensibini benimsedik. Bizi misafir eden ülkelerin kültürüne duyduğumuz saygı ve gösterdiğimiz özen, beş kıtada mevcut olmanın temellerini atarak Brezilya, Çin, Amerika, Meksika, Hindistan, Türkiye ve İsveç’e uzanabilmemizi sağladı.
 

PAZARIMIZI BÜYÜTMEK İÇİN ÇEŞİTLİLİK YOLUNDAYIZ

MTU, sürekli büyümeye doğru uzanan bu kurumsal yaklaşım sayesinde, gittikçe artan uluslararası rekabetten başarıyla çıkmakta, özel niş ürünlerle çeşitliliği artırarak pazar payını adım adım artırmaktadır. Bu yaklaşımın sonucu, şirketimizin dur durak bilmeyen küreselleşmenin ritmine uyum sağlamasına imkan veren, hem deneyim hem de kültür açısından son derece zengin bir birikim kazanmak oldu.

Meccanotecnica
farkı
A cosa sei intereİlgilendiğiniz konu?
Bir mesaj yaz*

TECH / SOLUTIONS / RESEARCH. STAY INFORMED.

Kayıt ol

© 2024 - Meccanotecnica Umbra S.p.A.

Developed by NUR Digital Marketing