İLAÇ SEKTÖRÜ

İLAÇ SEKTÖRÜ
İlaç sektörü için mekanik salmastralar

Meccanotecnica Umbra, makinelerinde özel mekanik salmastraların kullanılmasını gerektiren ilaç sektöründe de lider bir endüstriyel gruptur.

İlaç sektöründeki ürünlerin kalite standardını muhafaza edebilmek ve özellikle de çalışma prosedürlerinin maksimum düzeyde işlevsel olabilmesini sağlamak için özel elemanların kullanılması son derece önemlidir.

İlaç sektörü için mekanik salmastralar
360°
HİZMET

Mekanik salmastralar, hem salmastranın geometrisi açısından, hem de talep edilen ürün miktarına bağlı olarak, kullanılan malzemelerin seçimi açısından özel ihtiyaçları tam olarak karşılayacak çözümler sunmak için, müşteriye göre üretilebilmektedir.

İlaç sektörü için mekanik salmastralar

MeccanotecnicaUmbra Grubu, kullanıldıkları pompalara avantajlı nitelikler ekleyebilecek mekanik salmastralar tasarlamak amacıyla yenilikçi çözümler bulmak için araştırmalar yapmıştır. İlaç sektörü için üretilen mekanik salmastraların dizaynı hijyenik ve güvenlidir ve işlenen ürünün (ilaçların) kirlenmesine neden olabilecek tortuların oluşmasını engelleyecek şekilde tasarlanmaktadır. Eğer pompanın içinde bakteri tipi birikintiler kalırsa, zaman içinde son ürünü kirletebilecek küf ve bakteriler oluşabilir.

Bu ihtimali önlemek amacıyla, örneğin tortuların birikmesini kolaylaştıracak keskin ve sivri kenarların ya da köşelerin olmaması gibi özelliklere sahip mekanik salmastralar tasarlanmıştır. İlaç sektöründe kullanılmak üzere üretilen bütün salmastralar, özellikle de halkalar ve lastik kısımlar Food Grade düzeyindedir ve FDA, 3-A, USP Class VI, EG 1935 grades sertifikaları alabilir.

Meccanotecnica Umbra için tedarik türüne göre müşterileriyle kesintisiz yenilik ve karşılıklı iyileştirme yolunda sağlam bir ortaklık kurmak son derece önemlidir.

İLAÇ SEKTÖRÜNDE KULLANILAN MEKANİK SALMASTRALARIN MALZEMELERİ

Food Grade malzemeler

İLAÇ SEKTÖRÜNDE KULLANILAN MEKANİK SALMASTRALARIN ÖZELLİKLERİ

  • Yüksek güvenilirlik
  • Keskin kenar ve köşelerin bulunmaması

İLAÇ SEKTÖRÜNDE KULLANILAN MEKANİK SALMASTRALARIN KULLANIM ALANLARI

  • Kimya sektöründeki çalışmalara uygun pompalar
  • Mikserler
  • Karıştırıcılar
  • Kazınmış yüzeyli eşanjörler
  • Kurutucular
  • Eriticiler
A cosa sei intereİlgilendiğiniz konu?
Bir mesaj yaz*

TECH / SOLUTIONS / RESEARCH. STAY INFORMED.

Kayıt ol

© 2024 - Meccanotecnica Umbra S.p.A.

Developed by NUR Digital Marketing