MADENCİLİK SEKTÖRÜ

MADENCİLİK SEKTÖRÜ
Madencilik sektörü için mekanik salmastralar

Ağır ve zorlayıcı işlere uygun
mekanik salmastralar.

Meccanotecnica Umbra madencilik sektöründe faaliyet gösteren şirketlerin ihtiyaçlarına büyük önem vermekte ve bu amaçla madenlerde kullanılmak üzere özel mekanik salmastralar tasarlamakta ve üretmektedir.
Bu sektörün ihtiyaçlarını karşılamak için, alt kuruluşumuz İsveç’li Huhnseal şirketinden destek alıyoruz.

Madencilik sektörü için mekanik salmastralar
HER İHTİYACA
CEVAP VEREN
EKSİKSİZ
HİZMET

Madencilik sektöründe kullanılan mekanik salmastraların maruz kaldığı zorlayıcı çalışma şartlarını öz önüne alan Meccanotecnica Umbra, daha yüksek dayanıklılık düzeyiyle maksimum randımanı garantileyecek kapasiteye sahip sızdırmazlık sistemleri tasarlamıştır.

Madencilik sektörü için mekanik salmastralar

Maden çalışmalarında sistemlerin, dolayısıyla da pompaların bütün parçaları çok yüksek streslere maruz kalmaktadır. Bu nedenle işlevlerini azami güvenlik ve verimlilikle yerine getirebilmeleri için, sıradışı bir güvenilirlik düzeyinde olmaları gerekmektedir. Ayrıca aşındırıcı sıvılara karşı dayanıklı olmaları şarttır. Bu yüzden madencilik sektöründe kullanılmak üzere tasarlanan sızdırmazlık sistemleri (halkalar), elmas kaplamayla desteklenen silisyum karbür gibi asal malzemelerden imal edilmektedir. Bu şekilde salmastraların zorlu çalışma koşullarında aşınmaya karşı maksimum düzeyde dayanıklı olması, dolayısıyla kullanım ömürlerinin uzaması, üretim sürecinin sürekliliğinin ve pompanın işlevselliğinin garantilenmesi sağlanmaktadır.

Mekanik salmastralar, özellikle de orijinal malzeme üreticisi olan müşteriler için, özel ihtiyaçları tam olarak karşılayacak şekilde kişiye göre üretilebilir. Hem Meccanotecnica Umbra, hem de Huhnseal için müşterilere sunulan her ürün, kesintisiz yenilik ve karşılıklı iyileştirme yolunda atılan ilk adım anlamına gelmekte, özel destek programları ve kişiselleştirilmiş markalama yoluyla, sağlam ortaklıklar kurulmaktadır.

MADENCİLİK SEKTÖRÜNDE KULLANILAN MEKANİK SALMASTRALARIN MALZEMELERİ

Elmas kaplamalı silisyum karbür

MADENCİLİK SEKTÖRÜNDE KULLANILAN MEKANİK SALMASTRALARIN ÖZELLİKLERİ

  • Yüksek dayanıklılık
  • Uzun kullanım ömrü
  • Yüksek güvenilirlik

MADENCİLİK SEKTÖRÜNDE KULLANILAN MEKANİK SALMASTRALARIN KULLANIM ALANLARI

  • Madencilik sektöründeki çalışmalara uygun pompalar
  • Karıştırıcılar
  • Çift akslı karıştırıcılar
A cosa sei intereİlgilendiğiniz konu?
Bir mesaj yaz*

TECH / SOLUTIONS / RESEARCH. STAY INFORMED.

Kayıt ol

© 2024 - Meccanotecnica Umbra S.p.A.

Developed by NUR Digital Marketing